GRAFICKÝ DIZAJN A LAKOVANIE PRILIEB

1. Definovanie požiadaviek na dizajn

  V prvom rade si potrebujeme dohodnúť termín. Bežne sa stane, že mám obsadené termíny na 2-3 mesiace dopredu a preto netreba otáľať.. V prvom kroku by som od vás potreboval vedieť čo najviac. Máte súčasný dizajn, ktorý chcete rozvinúť alebo chcete, aby som pre vás vymyslel nový a jedinečný dizajn? Môžete mi dodať kresby, fotografie alebo akýkoľvek popis toho, čo hľadáte, inšpirovať sa čímkoľvek okolo seba. Po tejto základnej definícii môžem začať riešiť samotný návrh vizuálu.

2. Grafický návrh

V tejto fáze vytvorím digitálnu verziu Vašej prilby so všetkými detailmi. Posielam prvotný návrh na následnú konzultáciu. V tomto procese sú zahrnuté dve modifikácie dizajnu. Akékoľvek ďalšie zmeny si vyžadujú ďalšie poplatky. V definícií Vašich požiadaviek buďte veľmi konkrétni, aby sme následne neprekročili tieto dve úpravy a zbytočne tak nezvyšovali celkovú cenu.

3. Lakovanie

Po odsúhlasení grafického návrhu, začínam pracovať na samotnom lakovaní prilby. Štandardne proces zaberie 2 až 3 týždne. Pri komplikovanejších projektoch ako sú napríklad prilby s chrómovým základom treba rátať + 2 týždne. 

6. Odovzdávanie prilby

Prilby posielam štandardne kuriérom alebo je možné osobné odovzdanie podľa dohody.

DIZAJN TÍMOVÉHO OBLEČENIA

Jednotný vzhľad vášho tímu, ale identita jednotlivca tak aby ste vyzerali čo najlepšie na základe vašich požiadaviek. Zladenie oblečenia s grafikou auta či motokáry, komplet grafické riešenia aj s prilbou. To všetko zabezpečím aby ste na trati vyzerali čo najlepšie a najoriginálnejšie!

Rovnako ako pri prilbách, v prvom kroku by som od vás potreboval vedieť čo najviac. Máte súčasný dizajn, ktorý chcete rozvinúť alebo chcete, aby som pre vás vymyslel nový a jedinečný dizajn? Môžete mi dodať kresby, fotografie alebo akýkoľvek popis toho, čo hľadáte, inšpirovať sa čímkoľvek okolo seba. Po tejto základnej definícii môžem začať riešiť samotnú grafiku oblečenia, kombinézy alebo rukavíc...

DIZAJN POLEPU AUTA / FORMULY

Ponúkam 2D grafické riešenie grafiky polepu vášho pretekárskeho auta či formule tak aby ste boli na okruhu neprehliadnuteľný. Grafika vzniká na základe vopred dohodnutých požiadaviek zákazníka.
 
V motoršporte sú dôležitým faktorom sponzori a partneri. Verím že správna grafika Vám pomôže osloviť sponzorov ktorých polep auta zladení s ich logom presvedčí. Vizuálna identita je v tomto smere veľmi dôležitá. 

Kontaktujte ma

Mobil: +421 903 649 193
Email: info@lukaspinter.com
Nitra, Slovakia

    sk_SKSlovak