Dizajn - priebeh tvorby

1. Definovanie požiadaviek na dizajn

  V prvom rade si potrebujeme dohodnúť termín. Bežne sa stane, že mám obsadené termíny na 2-3 mesiace dopredu a preto netreba otáľať.. V prvom kroku by som od vás potreboval vedieť čo najviac. Máte súčasný dizajn, ktorý chcete rozvinúť alebo chcete, aby som pre vás vymyslel nový a jedinečný dizajn? Môžete mi dodať kresby, fotografie alebo akýkoľvek popis toho, čo hľadáte, inšpirovať sa čímkoľvek okolo seba. Po tejto základnej definícii môžem začať riešiť samotný návrh vizuálu.

IMG_7620

3. Grafický návrh

V tejto fáze vytvorím digitálnu verziu Vašej prilby so všetkými detailmi. Posielam prvotný návrh na následnú konzultáciu. V tomto procese sú zahrnuté dve modifikácie dizajnu. Akékoľvek ďalšie zmeny si vyžadujú ďalšie poplatky. V definícií Vašich požiadaviek buďte veľmi konkrétni, aby sme následne neprekročili tieto dve úpravy a zbytočne tak nezvyšovali celkovú cenu.

10

4. Lakovanie

Po odsúhlasení grafického návrhu, začínam pracovať na samotnom lakovaní prilby. Štandardne proces zaberie 2 až 3 týždne. Pri komplikovanejších projektoch ako sú napríklad prilby s chrómovým základom treba rátať + 2 týždne. 

0000

5. Doplatok

Pred odoslaním, resp. pred odovzdaním prilby je potrebné doplatiť zvyšok dohodnutej sumy.

6. Odovzdávanie prilby

Prilby posielam štandardne kuriérom alebo je možné osobné odovzdanie podľa dohody.

IMG_7622

Cena

Cena závisí od individuálnych požiadaviek klienta. Nasledujúce kategórie sú iba orientačné, konečná cena bude zadefinovaná po konzultácii Vami požadovaného dizajnu.

Kontaktujte ma

Mobil: +421 903 649 193
Email: info@lukaspinter.com
Nitra, Slovakia

    sk_SKSlovak